Stowarzyszenie ABSOLWENTÓW I WYCHOWANKÓW

IV Liceum Ogólnokształcącego im. Emilii Sczanieckiej w Łodzi

W trakcie Walnego Zebrania 1.04.2017 poza wymaganymi dla zamknięcia roku formalnościami przedyskutowano także poniższe tematy:

1) nagroda dla Absolwenta - w 2016 roku nie została przyznana z uwagi na brak zgłoszeń. W tym roku postaramy się zdopingować szkołę, żeby pojawiły się kandydatury abyśmy mogli przyznać nagrodę.

2) omawiano możliwości wsparcia przez Stowarzyszenie obchodów Święta Szkoły (listopad).

3) ponieważ zbliża się 100-lecie Czwórki należałoby rozpocząć przygotowania. Jednym z pomysłów jest wydanie książki ze wspomnieniami Absolwentów. Wstępnie ustalono, że jeden tekst nie powinien przekraczać 3-4 stron znormalizowanego maszynopisu (1 strona znormalizowanego maszynopisu, to 1800 znaków). Prosimy o rozpropagowanie tego pomysłu, gdyż przygotowanie takiego ilustrowanego wydawnictwa zajmie trochę czasu. No i potrzebne są oczywiście wspomnienia z różnych okresów.

Z uwagi na majowe święta tradycyjne środowe spotkanie Stowarzyszenia przesunięte jest na 10.05 (godz. 17:30 bez zmian) - zapraszamy!